Part Number PPF-D2135 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $34.76


Product Highlights
| Part Number | PPF-D2135 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098767154 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 15, 2020 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.92 kg |