Part Number PPF-D1850 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $48.17


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1850 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098767086 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 15, 2020 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.65 kg |