Part Number PPF-D1790 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $44.40


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1790 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098051789 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 20, 2019 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 12.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.65 kg |