Part Number PPF-D1761 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $37.41


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1761 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098051758 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 20, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 12.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.24 kg |