Part Number PPF-D1739 | Brand: Positive Plus | 9 items in stock
CA $33.87


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1739 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098071589 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 3, 2020 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.85 kg |