Part Number PPF-D1724 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $37.20


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1724 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098138107 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 30, 2015 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.16 kg |