Part Number PPF-D1691 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $53.89


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1691 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098320847 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 15, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 2.95 kg |