Part Number PPF-D1689 | Brand: Positive Plus | 1 items in stock
CA $38.46


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1689 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 775629545798 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.52 kg |