Part Number PPF-D1372 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $49.21


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1372 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098689562 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 8, 2013 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.63 kg |