Part Number PPF-D987 | Brand: Positive Plus | Out of Stock
CA $50.43


Product Highlights
| Part Number | PPF-D987 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098025728 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 8, 2013 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 2.07 kg |