Part Number PPF-D841 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $37.17


Product Highlights
| Part Number | PPF-D841 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098988139 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 6, 2013 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.95 kg |