Part Number PPF-D52 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $29.05


Product Highlights
| Part Number | PPF-D52 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098987682 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 6, 2013 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 1.95 kg |