Part Number PPF-D370 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $35.09


Product Highlights
| Part Number | PPF-D370 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098984377 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 6, 2013 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 2.15 kg |