Part Number PPF-D2399 | Brand: Positive Plus | 8 items in stock
CA $53.82


Product Highlights
| Part Number | PPF-D2399 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629546375 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2024 |
| Updated | Jan 8, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 2.30 kg |