Part Number PPF-D2345 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $45.16


Product Highlights
| Part Number | PPF-D2345 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629546146 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2024 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.95 kg |