Part Number PPF-D2300 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $42.33


Product Highlights
| Part Number | PPF-D2300 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629010050 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 1.79 kg |