Part Number PPF-D2185 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $45.07


Product Highlights
| Part Number | PPF-D2185 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098072142 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 3, 2020 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 1.90 kg |