Part Number PPF-D2138 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $40.64


Product Highlights
| Part Number | PPF-D2138 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629164807 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 2.22 kg |