Part Number PPF-D1929 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $35.76


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1929 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629164715 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.56 kg |