Part Number PPF-D1875 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $55.81


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1875 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098767116 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 15, 2020 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 2.04 kg |