Part Number PPF-D1847 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $44.84


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1847 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098009056 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 1, 2017 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 2.15 kg |