Part Number PPF-D1811 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $51.49


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1811 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098051956 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 20, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 14.00 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 2.16 kg |