Part Number PPF-D1623 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $44.20


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1623 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098984322 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 30, 2013 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 2.02 kg |