Part Number PPF-D1426 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $60.96


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1426 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098425320 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 21, 2017 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 1.50 kg |