Part Number PPF-D1365 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $41.68


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1365 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629164609 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 2.97 kg |