Part Number PPF-D1335 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $74.65


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1335 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098009506 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 8, 2013 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 4.60 kg |