Part Number PPF-D1184 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $38.04


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1184 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098984162 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 6, 2013 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.40 kg |