Part Number SEN-2VSS0225 | Brand: Mpulse | 10 items in stock
CA $58.05


Product Highlights
| Part Number | SEN-2VSS0225 |
| Brand | Mpulse |
| Part Type | Vehicle Speed Sensor |
| Position | N/A |
| UPC | 775629680888 |
| Category | Vehicle Speed Sensor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 28, 2022 |
| Updated | Mar 2, 2026 |
| Length | 20.30 cm |
| Width | 15.20 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.05 kg |