Part Number SEN-2VSS0152 | Brand: Mpulse | Out of Stock
CA $71.84


Product Highlights
| Part Number | SEN-2VSS0152 |
| Brand | Mpulse |
| Part Type | Vehicle Speed Sensor |
| Position | N/A |
| UPC | 775629107934 |
| Category | Vehicle Speed Sensor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 28, 2022 |
| Updated | Sep 25, 2025 |
| Length | 15.20 cm |
| Width | 10.20 cm |
| Height | 5.10 cm |
| Weight | 0.11 kg |