Part Number SEN-2BWS0572 | Brand: Mpulse | 10 items in stock
CA $26.68


Product Highlights
| Part Number | SEN-2BWS0572 |
| Brand | Mpulse |
| Part Type | Disc Brake Pad Wear Sensor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629925927 |
| Category | Disc Brake Pad Wear Sensor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2024 |
| Updated | Nov 3, 2025 |
| Length | 8.00 cm |
| Width | 6.00 cm |
| Height | 1.00 cm |
| Weight | 0.25 kg |