Part Number SEN-2ABS0703 | Brand: Mpulse | 2 items in stock
CA $71.42


Product Highlights
| Part Number | SEN-2ABS0703 |
| Brand | Mpulse |
| Part Type | ABS Wheel Speed Sensor |
| Position | Front Left |
| UPC | 775629521327 |
| Category | ABS Wheel Speed Sensor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 28, 2022 |
| Updated | Sep 25, 2025 |
| Length | 25.40 cm |
| Width | 20.30 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.11 kg |