Part Number LOP-LP9837 | Brand: LOOP | 10 items in stock
CA $6.85


Product Highlights
| Part Number | LOP-LP9837 |
| Brand | LOOP |
| Part Type | Engine Oil Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098132631 |
| Category | Engine Oil Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 15, 2014 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 8.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 10.50 cm |
| Weight | 0.29 kg |