Part Number LOP-LP9100 | Brand: LOOP | 10 items in stock
CA $11.71


Product Highlights
| Part Number | LOP-LP9100 |
| Brand | LOOP |
| Part Type | Engine Oil Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098145136 |
| Category | Engine Oil Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 24, 2011 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 10.00 cm |
| Width | 10.00 cm |
| Height | 13.50 cm |
| Weight | 0.54 kg |