Part Number LOP-LP3786 | Brand: LOOP | Out of Stock
CA $30.69


Product Highlights
| Part Number | LOP-LP3786 |
| Brand | LOOP |
| Part Type | Engine Oil Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098145143 |
| Category | Engine Oil Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 21, 2011 |
| Updated | Jan 22, 2026 |
| Length | 11.50 cm |
| Width | 11.50 cm |
| Height | 20.00 cm |
| Weight | 0.98 kg |