Part Number LOP-LP12060 | Brand: LOOP | 10 items in stock
CA $10.46


Product Highlights
| Part Number | LOP-LP12060 |
| Brand | LOOP |
| Part Type | Engine Oil Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 775629012603 |
| Category | Engine Oil Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 9, 2023 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 8.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 0.30 kg |