Part Number LOP-LP10600 | Brand: LOOP | 10 items in stock
CA $22.59


Product Highlights
| Part Number | LOP-LP10600 |
| Brand | LOOP |
| Part Type | Engine Oil Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098110158 |
| Category | Engine Oil Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 5, 2014 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 8.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 15.00 cm |
| Weight | 0.41 kg |