Part Number 70-541002 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $82.08


Product Highlights
| Part Number | 70-541002 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098306193 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 25, 2011 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 1.70 kg |