Part Number 70-512597 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $67.98


Product Highlights
| Part Number | 70-512597 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098885858 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2021 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 13.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.70 kg |