Part Number 70-512560 | Brand: Kugel | 4 items in stock
CA $60.02


Product Highlights
| Part Number | 70-512560 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 775629556305 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 13, 2023 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 1.75 kg |