Part Number 70-512433 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $70.13


Product Highlights
| Part Number | 70-512433 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098030227 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2019 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 12.50 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.45 kg |