Part Number 70-512432 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $66.94


Product Highlights
| Part Number | 70-512432 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098016085 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 29, 2019 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 1.80 kg |