Part Number 70-516014 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $39.26


Product Highlights
| Part Number | 70-516014 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Race Set |
| Position | Rear |
| UPC | 827098116556 |
| Category | Wheel Bearing and Race Set |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 11, 2011 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 0.60 kg |