Part Number 70-516008 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $36.50


Product Highlights
| Part Number | 70-516008 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Race Set |
| Position | Rear |
| UPC | 827098092041 |
| Category | Wheel Bearing and Race Set |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 29, 2008 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.00 kg |