Part Number 70-KH8801 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $192.05


Product Highlights
| Part Number | 70-KH8801 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 055461397459 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 12, 2024 |
| Updated | Feb 9, 2026 |
| Length | 16.50 cm |
| Width | 15.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 4.10 kg |