Part Number 70-KH2310 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $124.05


Product Highlights
| Part Number | 70-KH2310 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098055961 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 25, 2019 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.50 cm |
| Height | 12.00 cm |
| Weight | 3.70 kg |