Part Number 70-541019 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $207.92


Product Highlights
| Part Number | 70-541019 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 775629556329 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 13, 2023 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 21.00 cm |
| Height | 16.00 cm |
| Weight | 6.45 kg |