Part Number 70-513030 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $31.26


Product Highlights
| Part Number | 70-513030 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098019192 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 23, 2002 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 1.85 kg |