Part Number 70-513012 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $58.13


Product Highlights
| Part Number | 70-513012 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098040820 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 2.75 kg |