Part Number 70-512633 | Brand: Kugel | 6 items in stock
CA $81.26


Product Highlights
| Part Number | 70-512633 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 775629555322 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 23, 2023 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 3.70 kg |