Part Number 70-512582 | Brand: Kugel | Out of Stock
CA $117.10


Product Highlights
| Part Number | 70-512582 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 055461960042 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 10, 2024 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 15.50 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 3.33 kg |